MusicJet by Orange

MusicJet je asi to najhoršie, čo som kedy dostal zadarmo. Ups. Spojler. Začnime však od začiatku, ako sa na solídny internetový príspevok patrí . S blížiacim sa koncom minulého roka, som dostal zvláštne nutkanie zaradiť sa k vyspelej spoločnosti. Aktivácia mobilného internetu a s tým spojené poplatky sa mi zdali vhodnou metódou pre toto zaradenie.

Aktivoval som si jeden z ideálnych paušálov od horeuvedeného operátora. Samotnému paušálu nemám čo vytknúť, aj keď stále je priestor na zlacnenie. Veľkým sklamaním je pre mňa bonusová služba pribalená k tomuto paušálu.

Žiadne počúvania hodné playlisty, nelogické hľadanie skladieb, nekonečne dlhé pauzy medzi skladbami aj pri 4G pripojení. Hrúza, děs. Ak by malo byť Spotify značkou kvality v kategórii online hudobných databáz, tak MusicJet by som zaradil do inej kategórie. Taký je MusicJet Slovensko, ako ho Google play zobrazuje.

Som hlboko sklamaný a neviem, ako toto môže byť považované za prémiovú službu. V polovici prvého mesiaca používania som si zmenil túto službu na volania trom blízkym a to odporúčam aj ostatným, ako prvotné riešenie bonusovej dilemy pri konfigurácii svojho „idealného“ paušálu.

Autor:

Taras Kapraľ

absolvent elektroenergetiky s veľkým záujmom o vedy informačno technické, priam až web design-filmovo-fotografické. Baví ho Linux, riešenie problémov automatizovanou cestou, znižovanie ľudskej námahy dostupnými technológiami a komplikovaný opis samého seba.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *